Rozkład jazdy PKP Białystok 12.12.16 - 11.03.17

Odjazdy

Białystok 04:50 - Szepietowo 05:39

peron III, tor 1, pociąg: PR - R 10320

kursuje: 13 III-13 IV, od poniedziałku do piątku

Białystok 04:50, Białystok Wiadukt 4:54, Klepacze 4:56, Niewodnica 4:59, Trypucie 5:02, Baciuty 5:05, Bojary 5:09,
Uhowo 5:13, Łapy 5:15, Łapy Osse 5:19, Zdrody Nowe 5:23, Racibory 5:27, Jabłoń Kościelna 5:31, Szymbory 5:35 Szepietowo 05:39

Białystok 5:04 - Suwałki 07:44

peron IV, tor 5, pociąg: PR - R 10411

kursuje:  od poniedziałku do piątku oprócz 17 IV, 1 V, 3V.

Białystok 5:04, Wasilków 5:10, Czarny Blok 5:16, Wólka Ratowiecka 5:20, Czarna Białostocka 5:24, Machnacz 5:28,
Rozedranka 5:32, Geniusze 5:45, Sokółka 5:50, Gliniszcze 5:57, Racewo 6:01, Sidra 6:07, Różanystok 6:31, Dąbrowa Białostocka 6:35, Kamienna Nowa 6:42, Ostrowie Biebrzańskie 6:46, Jastrzębna 6:51, Balinka 6:55, Augustów 7:05, Augustów Port 7:18, Blizna 7:23, Szczepki 7:29, Płociczno koło Suwałk 7:36 Suwałki 7:44

Białystok 05:13 - Jelenia Góra 16:07

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 16102 ORZESZKOWA

Białystok 05:13 Jelenia Góra 16:07  - kursuje: 14-24 IV i 22IV, od poniedziałku do niedzieli, oprócz sobót ;

Białystok 05:13  - Jelenia Góra 16:07 - kursuje  25-28 IV;

Białystok 05:13  - Jelenia Góra 14:41 - kursuje 29 IV-3 V;

Białystok 05:13  - Jelenia Góra 14:45 - kursuje 4-14 V; 20-28 V w soboty i niedziele; 31 V- 10 VI;

Białystok 05:13  - Jelenia Góra 15:08 - kursuje 15-30 V poniedziałki - piątki

Białystok 05:22  - Jelenia Góra 15:00 - kursuje 12-19 III;

Białystok 05:22  - Jelenia Góra 16:07 - kursuje 20-27 III;

Białystok 05:22  - Jelenia Góra 15:42 - kursuje 28-29 III;

Białystok 05:22  - Jelenia Góra 16:07 - kursuje 30-13 IV;

Białystok 05:27 - Szepietowo 06:16

Peron III, Tor 1, pociąg: PR - R 10320

Białystok 05:27, Białystok Wiadukt 5:31, Klepacze 5:33, Niewodnica 5:36, Trypucie 5:39, Baciuty 5:42, Bojary 5:46, Uhowo 5:50, Łapy 5:52, Łapy Osse 5:56, Zdrody Nowe 6:00, Racibory 6:04, Jabłoń Kościelna 6:08, Szymbory 6:12 Szepietowo 06:16.

Białystok 05:48 BUS - Czeremcha 08:17

BUS PR - R 10520

Białystok 05:48, Białystok Stadion 6:04, Lewickie 6:21, Hołówki Duże 6:35, Zimnochy 6:49, Strabla 7:06, Rajsk 7:19, Bielsk
Podlaski 7:34, Lewki 7:44, Podbiele 7:49, Gregorowce 7:54, Suchowolce 8:01, Kleszczele 8:10 Czeremcha 8:17.

Na odcinku Białystok – Bielsk Podlaski kursuje autobusowa komunikacja zastępcza. Przejazd na podstawie biletów kolejowych.

Białystok 05:50 - Szczecin Główny 17:02

Peron I, Tor 4, pociąg: IC - TLK 18105 RYBAK

Białystok 05:50,  Szczecin Główny 17:02 - Kursuje: 12-26 III piątek - niedziela + 16 III; 27 III-3 V oprócz 1-2 IV; 25 V-10 VI;

Białystok 05:50,  Szczecin Główny 17:19 - Kursuje: 13-15 III;

Białystok 05:50,  Szczecin Główny 17:00 - Kursuje: 20-23 III; 1-2 IV;

Białystok 05:50,  Szczecin Główny 16:59 - Kursuje: 4-24 V;

Białystok 06:21 - Szepietowo 07:14

Peron II, Tor2, pociąg: PR - R 10352

Białystok 06:21, Białystok Wiadukt 6:25, Klepacze 6:27, Niewodnica 6:31, Trypucie 6:33, Baciuty 6:37, Bojary 6:41,Uhowo 6:45, Łapy 6:48, Łapy Osse 6:52, Zdrody Nowe 6:56, Racibory 7:01, Jabłoń Kościelna 7:06, Szymbory 7:09, Szepietowo 7:14.

Białystok 06:25 - Kuźnica Białostocka 07:19

Peron III, Tor 1, pociąg: PR - R 10345

kursuje:  poniedziałki - piątki oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 06:25, Wasilków 6:31, Czarny Blok 6:36, Wólka Ratowiecka 6:40, Czarna Białostocka 6:44, Machnacz 6:48,Rozedranka 6:52, Geniusze 6:57, Sokółka 7:02, Kundzin 7:09, Czuprynowo 7:14, Kuźnica Białostocka 07:19

Białystok 06:50 - Łódź Fabryczna 10:43

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 51126 ZAMENHOF

Białystok 06:50  - Łódź Fabryczna 10:58 - kursuje: 14.V - 3 .V  poniedziałek - piątek oprócz 17.IV

Białystok 06:50  - Łódź Fabryczna 10:58 - kursuje: 4.V - 9.VI, poniedziałek - piątek

Białystok 06:50  - Warszawa Zachodnia 09:28 - 15 IV-10 VI, oprócz sobót

Białystok 06:52  - Łódź Fabryczna 10:43 - kursuje: 13.IV - 13.VI, poniedziałek - piątek

Białystok 06:52  - Warszawa Zachodnia 09:09 kursuje - 18.III - 7.IV , oprócz sobót

Białystok 07:24 - Kaunas 13:13

peron IV, tor 5, pociąg: PR - R 143

kursuje: w soboty i niedziele.

Białystok 07:14, Czarna Białostocka 7:38, Sokółka 7:52, Dąbrowa Białostocka 8:28, Augustów 8:52, Suwałki 9:15, Trakiszki 9:53, Marijampole 12:12, Kazlu Ruda 12:36, Kaunas 13:13. 

Białystok 07:41 - Warszawa Zachodnia 10:29

peron III, tor 3, pociąg: IC - TLK 10114 BRANICKI

kursuje: 13.III - 13.IV od poniedziałku do soboty, 

kursuje: 14.IV - 10.VI od poniedziałku do soboty  oprócz 17.IV

Białystok 07:43, Łapy 7:59, Szepietowo 8:15, Czyżew 8:26, Małkinia 8:40, Tłuszcz 9:11, Warszawa Wschodnia 9:42, Warszawa Centralna 9:50, Warszawa Zachodnia 10:29.

Białystok 08:29 - Szepietowo 09:18

Peron II, Tor 2, pociąg: PR - R 10322

kursuje: poniedziałki - piątki oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 08:29, Białystok Wiadukt 8:33, Klepacze 8:35, Niewodnica 8:38, Trypucie 8:41, Baciuty 8:44, Bojary 8:48, Uhowo 8:52, Łapy 8:54, Łapy Osse 8:58, Zdrody Nowe 9:02, Racibory 9:06, Jabłoń Kościelna 9:10, Szymbory 9:14 Szepietowo 09:18

Białystok 08:54 - Szczecin Główny 17:27

peron II, tor 2, pociąg: IC - TLK 18102 ,18122 PODLASIAK

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:27 kursuje 14.IV

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:22 kursuje 15-25.IV  poniedziałek - sobota oprócz 16.IV

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:24 kursuje 23.IV

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:09 kursuje 26-28.IV; 3V; 8-10 VI;

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:25 kursuje 4-15 V;

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:24 kursuje 16-31 V;

Białystok 08:54 -  Szczecin Główny 17:16 kursuje 1-7 VI;

Białystok 08:57 -  Szczecin Główny 17:10 kursuje 12-19 III;

Białystok 08:57 -  Szczecin Główny 17:25 kursuje 20-22 III; 1-2 IV;

Białystok 08:57 -  Szczecin Główny 17:22 kursuje 23-31 III; 3-9 IV;

Białystok 08:57 -  Szczecin Główny 17:27 kursuje 10-13 IV;

Białystok 08:54 - Świnoujście 19:01

peron III, tor 3, pociąg: IC - TLK 18152 LATARNIK

kursuje: 29 IV-2 V;

Białystok 09:04, Łapy 9:11, Szepietowo 9:28, Czyżew 9:39, Małkinia 9:58, Tłuszcz 10:34, Warszawa Wschodnia 11:09,
Warszawa Centralna 11:20, Warszawa Zachodnia 11:29, Sochaczew 11:58, Łowicz Główny 12:15,Kutno 12:40, Koło 13:08, Konin 13:25, Września 13:52, Swarzędz 14:15, Poznań Główny 14:26,
Szamotuły 15:02, Wronki 15:14, Krzyż 15:35, Dobiegniew 15:54, Choszczno 16:17, Stargard 16:38, Szczecin Dąbie 16:55, Świnoujście 19:01

Białystok 09:07 - Suwałki 11:13

peron IV, tor 5, pociąg: IC - TLK 10413 

kursuje: 29 IV-2 V;

Białystok 09:07, Wasilków 9:13, Czarny Blok 9:19, Wólka Ratowiecka 9:23, Czarna Białostocka 9:27, Machnacz 9:31, Rozedranka 9:35, Geniusze 9:40, Sokółka 9:45, Gliniszcze 9:53, Racewo 9:57, Sidra 10:03, Różanystok 10:11, Dąbrowa Białostocka 10:15, Kamienna Nowa 10:22, Ostrowie Biebrzańskie 10:26, Jastrzębna 10:31, Balinka 10:35, Augustów 10:44, Augustów Port 10:47, Blizna 10:52, Szczepki 10:58, Płociczno koło Suwałk 11:05 Suwałki 11:13

Białystok 09:40 - Jelenia Góra 23:45

peron I, tor 4, pociąg: IC - TLK 16153 Mamry

Białystok 09:40 - Jelenia Góra 23:45 - kursuje 12 III - 30 IV piątki i niedziele + 17 IV oprócz 16 IV

Białystok 09:40 - Jelenia Góra 23:36 - kursuje 5-28 V piątki i niedziele 

Białystok 09:40 - Jelenia Góra 23:36 - kursuje 2 VI; 4 VI;

 

Białystok 09:40 - Wrocław Główny 21:29

peron I, tor 4, pociąg: IC - TLK 16113 MAMRY

Białystok 09:40 -  Wrocław Główny 21:29. kursuje: 13 III-8 IV poniedziałek - czwartek, niedziela oprócz 22 III, 3-6 IV;

Białystok 09:40 -  Wrocław Główny 21:29. kursuje: 22 III; 3 IV-3 V poniedziałek - czwartek, niedziela oprócz 8 IV, 17 IV;

Białystok 09:40 -  Wrocław Główny 21:00. kursuje: 24-31 V poniedziałek - czwartek, niedziela 

Białystok 09:40 -  Wrocław Główny 21:00. kursuje: 1 VI; 5-8 VI; 10 VI;

Białystok 09:40 -  Wrocław Główny 21:00. kursuje: 3 VI;

Białystok 09:45 - Bielsko-Biała Główna 16:51

peron III, tor 3, pociąg: IC - IC 14104 ONDRASZEK

kursuje: 12 III-13 IV,  poniedziałek - piątek i niedziela

kursuje: 14 IV-9 VI poniedziałek - piątek i niedziela, oprócz 16 IV;

Białystok 09:45, Łapy 10:01, Szepietowo 10:18, Czyżew 10:29, Małkinia 10:44, Tłuszcz 11:15, Warszawa Wschodnia 11:46, Warszawa Centralna 11:55, Warszawa Zachodnia 12:29, Żyrardów 12:52,
Skierniewice 13:04, Koluszki 13:23, Piotrków Trybunalski 13:46, Radomsko 14:13, Częstochowa 14:38, Myszków 15:04, Zawiercie 15:14, Dąbrowa Górnicza 15:36, Będzin Miasto 15:41, Sosnowiec
Główny 15:46, Katowice 15:56, Katowice Ligota 16:05, Tychy 16:15, Pszczyna 16:28, Czechowice-Dziedzice 16:38 Bielsko-Biała Główna 16:51.

Białystok 10:25 - Ełk 11:57

peron I, tor 4, pociąg: PR - R 15801

Białystok 10:25, Białystok Starosielce 10:29, Białystok Bacieczki 10:33, Fasty 10:37, Dobrzyniewo Duże 10:40, Borsukówka 10:45, Knyszyn 10:51, Zastocze 10:55, Czechowizna 11:00, Mońki 11:06, Goniądz 11:13,Osowiec 11:17, Podlasek 11:27, Ruda 11:31, Grajewo 11:37, Prostki 11:42, Lipińskie Małe 11:47, Ełk Szyba Wschód 11:53, Ełk 11:57.

Białystok 10:32 - Suwałki 12:17

peron III, tor 1, pociąg: IC - TLK 31113 HAŃCZA

Białystok 10:32, Czarna Białostocka 10:51, Sokółka 11:08, Dąbrowa Białostocka 11:30, Augustów 11:54,  Suwałki 12:17.

Białystok 10:40 - Łapy 11:06

peron II, tor 2, pociąg: PR - R 10350

kursuje: 2/I-11/III od poniedziałku do soboty.

Białystok 10:40, Białystok Wiadukt 10:44, Klepacze 10:46, Niewodnica 10:49, Trypucie 10:52, Baciuty 10:55, Bojary 10:59, Uhowo 11:03, Łapy 11:06

Białystok 10:46 - Grodno 15:12

peron III, tor 1, pociąg: IC - TLK 10015/304 HAŃCZA

Białystok 10:46, Kuźnica Białostocka 11:34 (TLK->MP), Grodno 14:12kursuje 12-25 III; 26 III - 10VI;

Białystok 11:20 - Łódź Fabryczna 15:42

peron III, tor 3, pociąg: IC - TLK 10118 NAŁKOWSKA

Białystok 11:20, Łapy 11:38, Szepietowo 11:55, Czyżew 12:06, Małkinia 12:24, Tłuszcz 13:00, Warszawa Wschodnia 13:33, Warszawa Centralna 13:50, Warszawa Zachodnia 14:19, Żyrardów 14:43,
Skierniewice 14:56, Koluszki 15:16, Łódź Widzew 15:29 Łódź Fabryczna 15:42

Białystok 12:25 - Kuźnica Białostocka 13:18

peron III, tor 1, pociąg: PR - R 10431

kursuje: 13 III-13 V poniedziałek- sobota; 15 V-3 VI poniedziałek - sobota + 16 V; 5 VI; 7-10 VI;

Białystok 12:25 Wasilków 12:31, Czarny Blok 12:36, Wólka Ratowiecka 12:40, Czarna Białostocka 12:44,
Machnacz 12:48, Rozedranka 12:52, Geniusze 12:57, Sokółka 13:02, Kundzin 13:08, Czuprynowo 13:13, Kuźnica Białostocka 13:18

Białystok 12:26 - Ełk 14:04

peron I, tor 4, pociąg: PR - R 15803

kursuje: poniedziałek - piątek  oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 12:26 Białystok Starosielce 12:31, Białystok Bacieczki 12:34, Fasty 12:38, Dobrzyniewo Duże 12:41,Borsukówka 12:47, Knyszyn 12:53, Zastocze 12:57, Czechowizna 13:02, Mońki 13:07, Goniądz 13:14, Osowiec 13:18, Podlasek 13:28, Ruda 13:32, Grajewo 13:38, Prostki 13:48, Lipińskie Małe 13:53, Ełk Szyba Wschód 13:59, Ełk 14:04

Białystok 12:29 BUS - Kuźnica Białostocka 15:05

peron I, tor 4,  PR - R 10431

kursuje: wtorek - piątek 17 V-2 VI;

Białystok 12:29 Wasilków 12:43, Czarny Blok 13:05, Wólka Ratowiecka 13:18, Czarna Białostocka 13:28, Machnacz 13:41, Rozedranka 14:06, Geniusze 14:21, Sokółka 14:29, Kundzin 14:40, Czuprynowo 14:51 Kuźnica Białostocka   15:05

Białystok 12:29 BUS - Czeremcha 15:09

PR - R 10522

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele.

Białystok 12:39, Białystok Stadion 12:55, Lewickie 13:12, Hołówki Duże 13:26, Zimnochy 13:40, Strabla 13:57, Rajsk 14:10, Bielsk Podlaski 14:25, Lewki 14:35, Podbiele 14:40, Gregorowce 14:45, Suchowolce 14:52, Kleszczele 15:01 Czeremcha 15:09.

Białystok 12:40 - Szepietowo 13:29

Peron II, Tor 2, pociąg: PR - R 10324

Białystok 12:40, Białystok Wiadukt 12:44, Klepacze 12:46, Niewodnica 12:49, Trypucie 12:52, Baciuty 12:55, Bojary 12:59, Uhowo 13:03, Łapy 13:05, Łapy Osse 13:09, Zdrody Nowe 13:13, Racibory 13:17, Jabłoń Kościelna 13:21, Szymbory 13:25, Szepietowo 13:29.

Białystok 13:12- Gdynia Główna 20:16

peron I, tor 4, pociąg: IC - TLK 15107 BIEBRZA

kursuje: od poniedziałku do niedzieli, oprócz 15.IV;

Białystok 13:12, Białystok Starosielce 13:17, Mońki 13:46, Osowiec 13:56, Grajewo 14:21, Ełk 14:42, Giżycko 15:32, Kętrzyn 15:57, Korsze 16:29, Olsztyn Główny 17:15, Olsztyn Zachodni 17:38, Morąg 18:14, Pasłęk 18:38, Elbląg 18:55, Malbork 19:15, Tczew 19:29, Gdańsk Główny 19:49, Gdańsk Wrzeszcz 19:56, Gdańsk Oliwa 20:01, Sopot 20:06 Gdynia Główna 20:16.

Białystok 13:47 - Wrocław Główny 22:04

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 16108 KONOPNICKA

kursuje: 14-27.IV, poniedziałek - piątek, niedziela oraz 22 IV

Białystok 13:47, Łapy 14:04, Szepietowo 14:21, Czyżew 14:32, Małkinia 14:50, Tłuszcz 15:32, Warszawa Wschodnia 16:05, Warszawa Centralna 16:18, Warszawa Zachodnia 16:39, Koluszki 17:32, Łódź Widzew 17:44, Łódź Dąbrowa 17:50, Łódź Chojny 17:54, Łódź Pabianicka 17:58, Pabianice 18:13, Zduńska Wola 18:37, Sieradz 18:49, Kalisz 19:23, Ostrów Wielkopolski 19:40, Krotoszyn 20:14,
Oleśnica Rataje 21:32, Wrocław Nadodrze 21:52, Wrocław Mikołajów 21:58, Wrocław Główny 22:04.

Białystok 14:09 - Wrocław Główny 21:16

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 16108 KONOPNICKA

Białystok 14:09 - Wrocław Główny 21:16 - Kursuje: 12-19 III;  

Białystok 14:09 - Wrocław Główny 22:04 - Kursuje:20 III-13 IV;

Białystok 13:47 - Wrocław Główny 21:16

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 16108 KONOPNICKA

Białystok 13:47, Łapy 14:04, Szepietowo 14:21, Czyżew 14:32, Małkinia 14:50, Tłuszcz 15:32, Warszawa Wschodnia 16:05, Warszawa Centralna 16:18, Warszawa Zachodnia 16:39, Koluszki 17:32, Łódź Widzew 17:44, Łódź Dąbrowa 17:50, Łódź Chojny 17:54, Łódź Pabianicka 17:58, Pabianice 18:13, Zduńska Wola 18:37, Sieradz 18:49, Kalisz 19:23, Ostrów Wielkopolski 19:40, Odolanów 19:51,

Międzybórz Sycowski 20:11, Twardogóra Sycowska 20:23, Oleśnica Rataje 20:43, Wrocław Nadodrze 21:04, Wrocław Mikołajów 21:10, Wrocław Główny 21:16.

Białystok 14:22 - Ełk 16:05

peron I, tor 4, pociąg: PR - R 15805

Białystok 14:22, Białystok Starosielce 14:27, Białystok Bacieczki 14:30, Fasty 14:41, Dobrzyniewo Duże 14:44, Borsukówka 14:50, Knyszyn 14:56, Zastocze 15:00, Czechowizna 15:05, Mońki 15:11, Goniądz 15:18, Osowiec 15:23, Podlasek 15:33, Ruda 15:37, Grajewo 15:44, Prostki 15:49, Lipińskie Małe 15:54, Ełk Szyba Wschód 16:00 Ełk 16:05

Białystok 14:47 - Suwałki 16:54

peron III, tor 1, pociąg: PR - R 10415

Białystok 14:47
, Wasilków 14:53, Czarny Blok 14:58, Wólka Ratowiecka 15:02, Czarna Białostocka 15:06, Machnacz 15:10, Rozedranka 15:14, Geniusze 15:19, Sokółka 15:25, Gliniszcze 15:33, Racewo 15:37, Sidra 15:43, Różanystok 15:51, Dąbrowa Białostocka 15:55, Kamienna Nowa 16:02, Ostrowie Biebrzańskie 16:06, Jastrzębna 16:11, Balinka 16:15, Augustów 16:25, Augustów Port 16:28, Blizna 16:33, Szczepki 16:39, Płociczno koło Suwałk 16:46 Suwałki 16:54.

Białystok 14:47 - Szepietowo 15:36

peron II, tor 2, pociąg: PR - R 10354 

kursuje: od poniedziałku do piątku, oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 14:47, Białystok Wiadukt 14:51, Klepacze 14:53, Niewodnica 14:56, Trypucie 14:59, Baciuty 15:02, Bojary 15:06, Uhowo 15:10, Łapy 15:12, Łapy Osse 15:16, Zdrody Nowe 15:20, Racibory 15:24, Jabłoń Kościelna 15:28, Szymbory 15:32 Szepietowo 15:36.

Białystok 15:20 - Kuźnica Białostocka 16:22

peron IV, tor 5, pociąg: PR - R 10347

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele.

Białystok 15:20, Wasilków 15:26, Czarny Blok 15:38, Wólka Ratowiecka 15:42, Czarna Białostocka 15:46, Machnacz 15:50, Rozedranka 15:54, Geniusze 15:59, Sokółka 16:04, Kundzin 16:11, Czuprynowo 16:16, Kuźnica Białostocka 16:22.

Białystok 15:33 - Szepietowo 16:22

peron III, tor 3, pociąg: PR - R 10326

Białystok 15:33, Białystok Wiadukt 15:37, Klepacze 15:39, Niewodnica 15:42, Trypucie 15:45, Baciuty 15:48, Bojary 15:52, Uhowo 15:56, Łapy 15:58, Łapy Osse 16:02, Zdrody Nowe 16:06, Racibory 16:10, Jabłoń Kościelna 16:14, Szymbory 16:18, Szepietowo 16:22.

Białystok 15:47 - Kaunas 21:30

peron IV, tor 7, pociąg: PR - R 149

kursuje: od piątku do niedzieli.

Białystok 15:47, Czarna Białostocka 16:03, Sokółka 16:18, Dąbrowa Białostocka 16:49, Augustów 17:12, Suwałki 17:34, Trakiszki 18:10, Marijampole 20:29, Kazlu Ruda 20:53  Kaunas 21:30.

Białystok 16:00 - Łódź Fabryczna 19:43

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 10110 SŁONIMSKI

Kursuje: 14 IV-10 VI;

Białystok 16:00, Łapy 16:17, Szepietowo 16:33, Czyżew 16:44, Małkinia 17:02, Tłuszcz 17:37, Warszawa Wschodnia 18:09, Warszawa Centralna 18:16, Warszawa Zachodnia 18:24, Żyrardów 18:46, Skierniewice 18:59, Koluszki 19:21, Łódź Widzew 19:34 Łódź Fabryczna 19:43.

Białystok 16:06 - Łódź Fabryczna 19:43

peron II, tor 2, pociąg: IC - IC 10110 SŁONIMSKI

Kursuje: 12 III-13 IV;

Białystok 16:06, Łapy 16:22, Szepietowo 16:39, Czyżew 16:50, Małkinia 17:05, Tłuszcz 17:36, Warszawa Wschodnia 18:07, Warszawa Centralna 18:16, Warszawa Zachodnia 18:24, Żyrardów 18:46, Skierniewice 18:59, Koluszki 19:21, Łódź Widzew 19:34 Łódź Fabryczna 19:43.

Białystok 16:32 BUS - Czeremcha 19:02

PR - R 10524

kursuje: od poniedziałku do soboty

Białystok 16:32, Białystok Stadion 16:48, Lewickie 17:05, Hołówki Duże 17:19, Zimnochy 17:33, Strabla 17:50, Rajsk 18:03, Bielsk Podlaski 18:18, Lewki 18:28, Podbiele 18:33, Gregorowce 18:38, Suchowolce 18:45, Kleszczele 18:54 Czeremcha 19:02

Białystok 16:32 - Grajewo 17:45

peron I, tor 4, pociąg: PR - R 10605

kursuje: poniedziałek - piątek oprócz 17.IV, 1V, 3V

Białystok 16:32, Białystok Starosielce 16:36, Białystok Bacieczki 16:40, Fasty 16:44, Dobrzyniewo Duże 16:47, Borsukówka 16:52, Knyszyn 16:58, Zastocze 17:02, Czechowizna 17:07, Mońki 17:12, Goniądz 17:19, Osowiec 17:24, Podlasek 17:34, Ruda 17:38 Grajewo 17:45

Białystok 16:50 - Szepietowo 17:44

peron II, tor 2, pociąg: PR - R 10328

kursuje: od poniedziałku do piątku,  oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 16:50, Białystok Wiadukt 16:54, Klepacze 16:56, Niewodnica 17:00, Trypucie 17:03, Baciuty 17:07, Bojary 17:10,
Uhowo 17:14, Łapy 17:17, Łapy Osse 17:21, Zdrody Nowe 17:26, Racibory 17:31, Jabłoń Kościelna 17:35, Szymbory 17:39 Szepietowo 17:44.

Białystok 16:50 - Kuźnica Białostocka 18:01

peron III, tor 1, pociąg: PR - R 10313

kursuje:  od poniedziałku do piątku, oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 16:54, ków 17:00, Czarny Blok 17:12, Wólka Ratowiecka 17:22, Czarna Białostocka 17:26, Machnacz 17:30, Rozedranka 17:34, Geniusze 17:40, Sokółka 17:45, Kundzin 17:51, Czuprynowo 17:56, Kuźnica Białostocka 18:01.

Białystok 17:59 - Kraków Główny 23:01

peron III, tor 3, pociąg: IC - TLK 13112 HAŃCZA

Kursuje: 12 III-13 IV;

Białystok 17:59, Łapy 18:17, Szepietowo 18:34, Czyżew 18:45, Małkinia 19:00, Tłuszcz 19:33, Warszawa Wschodnia 20:07, Warszawa Centralna 20:15, Warszawa Zachodnia 20:24, Opoczno Południe 21:21,
Włoszczowa Północ 21:54, Miechów 22:32, Kraków Główny 23:01.

Białystok 17:59, -  Kraków Główny 23:11

Kursuje: 14 IV-3 V;

Białystok 17:59, -  Kraków Główny 23:14

Kursuje: 4 V-10 VI;

Białystok 18:44 - Kuźnica Białostocka 19:46

peron IV, tor 5, pociąg: PR - R 10349

Kursuje: poniedziałek - niedziela oprócz 7 VI;

Białystok 18:44, Wasilków 18:50, Czarny Blok 18:55, Wólka Ratowiecka 18:59, Czarna Białostocka 19:03, Machnacz 19:07, Rozedranka 19:18, Geniusze 19:24, Sokółka 19:29, Kundzin 19:36, Czuprynowo 19:41 Kuźnica Białostocka 19:46.

Białystok 18:44  - Kuźnica Białostocka 20:09 - Kursuje:  7 VI 

Białystok 18:55 - Szepietowo 19:44

peron II, tor 2, pociąg: PR - R 10330

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele.

Białystok 18:44, Wasilków 18:50, Czarny Blok 18:55, Wólka Ratowiecka 18:59, Czarna Białostocka 19:03, Machnacz 19:07, Rozedranka 19:18, Geniusze 19:24, Sokółka 19:29, Kundzin 19:44, Czuprynowo 19:55, Szepietowo 20:09

Białystok 19:00 BUS - Czeremcha 21:30

PR - R 10526

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele, oprócz 17 IV, 1 V, 3 V;

Białystok 19:00, Białystok Stadion 19:16, Lewickie 19:33, Hołówki Duże 19:47, Zimnochy 20:01, Strabla 20:18, Rajsk 20:31, Bielsk Podlaski 20:46, Lewki 20:56, Podbiele 21:01, Gregorowce 21:06, Suchowolce 21:13, Kleszczele 21:22, Czeremcha 21:30.

Białystok 19:01 - Ełk 20:45

peron I, tor 4, pociąg: PR - R 15807

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele.

Białystok 19:01, Białystok Starosielce 19:06, Białystok Bacieczki 19:10, Fasty 19:22, Dobrzyniewo Duże 19:25,Borsukówka 19:30, Knyszyn 19:37, Zastocze 19:41, Czechowizna 19:46, Mońki 19:52, Goniądz 19:59,Osowiec 20:03, Podlasek 20:13, Ruda 20:17, Grajewo 20:24, Prostki 20:30, Lipińskie Małe 20:34, Ełk Szyba Wschód 20:40 Ełk 20:45.

Białystok 19:48 - Suwałki 21:36

peron III, tor 3, pociąg: IC - TLK 10153 PODLASIAK

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele + 29.IV oprócz 16.IV

Białystok 19:48, Czarna Białostocka 20:08, Sokółka 20:26, Dąbrowa Białostocka 20:49, Augustów 21:13 Suwałki 21:36.

Białystok 19:52 - Łódź Fabryczna 23:56

peron III, tor 1, pociąg: IC - IC 10116 LEŚMIAN

Białystok 19:52, - Łódź Fabryczna 23:56. - kursuje: 14.IV-9.V poniedziałki - piątki, niedziele oprócz 16 IV; 16.V-9.VI poniedziałki - piątki, niedziele

Białystok 19:52, - Łódź Fabryczna 0:04. - kursuje: 10-12.V; 14-15.V

Białystok 20:10 - Łódź Fabryczna 23:56

peron III, tor 1, pociąg: IC - IC 10116 LEŚMIAN

Kursuje: 12.III-13.IV poniedziałki - piątki, niedziele

Białystok 19:52, Łapy 20:27, Szepietowo 20:44, Czyżew 20:55, Małkinia 21:10, Tłuszcz 21:41, Warszawa Wschodnia 22:12, Warszawa Centralna 22:20, Warszawa Zachodnia 22:36, Żyrardów 22:59, Skierniewice 23:12, Koluszki 23:32, Łódź Widzew 23:47 Łódź Fabryczna 23:56. 

 

Białystok 20:48 - Szepietowo 21:34

Peron II, Tor 2, pociąg: PR - R 10332

Białystok 20:48, Białystok Wiadukt 20:49, Klepacze 20:51, Niewodnica 20:54, Trypucie 20:57, Baciuty 21:00, Bojary 21:04, Uhowo 21:08, Łapy 21:10, Łapy Osse 21:14, Zdrody Nowe 21:18, Racibory 21:22, Jabłoń Kościelna 21:26, Szymbory 21:30, Szepietowo 21:34

Białystok 21:06 - Suwałki 23:13

Peron IV, Tor 7, pociąg: PR - R 10332

Białystok 21:06, Wasilków 21:12, Czarny Blok 21:18, Wólka Ratowiecka 21:22, Czarna Białostocka 21:26, Machnacz 21:30, Rozedranka 21:34, Geniusze 21:39, Sokółka 21:44, Gliniszcze 21:52, Racewo 21:56, Sidra 22:02, Różanystok 22:10, Dąbrowa Białostocka 22:14, Kamienna Nowa 22:21, Ostrowie Biebrzańskie 22:25, Jastrzębna 22:30, Balinka 22:34, Augustów 22:44, Augustów Port 22:46, Blizna 22:51, Szczepki 22:58, Płociczno koło Suwałk 23:05 Szepietowo 23:13

Białystok 22:47 - Szepietowo 23:36

peron II, tor 2, pociąg: PR - R 10334

kursuje: od poniedziałku do piątku i w niedziele.

Białystok 22:47, Białystok Wiadukt 22:51, Klepacze 22:53, Niewodnica 22:56, Trypucie 22:59, Baciuty 23:02, Bojary 23:06,
Uhowo 23:10, Łapy 23:12, Łapy Osse 23:16, Zdrody Nowe 23:20, Racibory 23:24, Jabłoń Kościelna 23:28, Szymbory 23:32, Szepietowo 23:36

Przyjazdy

Szepietowo 04:24 - Białystok 05:14

Peron III, Tor 1

Szepietowo 4:24, Szymbory 4:28, Jabłoń Kościelna 4:32, Racibory 4:36, Zdrody Nowe 4:40, Łapy Osse 4:44, Łapy 4:48, Uhowo 4:51, Bojary 4:55, Baciuty 4:58, Trypucie 5:02, Niewodnica 5:05, Klepacze 5:08, Białystok Wiadukt 5:10

Kuźnica Białostocka 5:20 - Białystok 05:20

Peron II, Tor 2

Kuźnica Białostocka 5:20, Czuprynowo 5:25, Kundzin 5:29, Sokółka 5:36, Geniusze 5:41, Rozedranka 5:46, Machnacz 5:50, Czarna Białostocka 5:54, Wólka Ratowiecka 5:58, Czarny Blok 6:02,
Wasilków 6:07

Kuźnica Białostocka 04:56 - Białystok 06:15

Peron IV, Tor 5, kurusje 8.VI

Kuźnica Białostocka 4:56, Czuprynowo 5:09, Kundzin 5:21, Sokółka 5:36, Geniusze 5:41, Rozedranka 5:46, Machnacz 5:51, Czarna Białostocka 5:55, Wólka Ratowiecka 5:59, Czarny Blok 6:03, Wasilków 6:08

Szepietowo 05:25- Białystok 06:15

Peron III, Tor 1

Szepietowo 5:25, Szymbory 5:29, Jabłoń Kościelna 5:33, Racibory 5:37, Zdrody Nowe 5:41, Łapy Osse 5:45, Łapy 5:49, Uhowo 5:52, Bojary 5:56, Baciuty 5:59, Trypucie 6:03, Niewodnica 6:06, Klepacze 6:09, Białystok Wiadukt 6:11

Suwałki 05:02 - Białystok 07:14

Peron IV, Tor 5,  poniedziałki - soboty

Suwałki 5:02, Płociczno koło Suwałk 5:09, Szczepki 5:16, Blizna 5:22, Augustów Port 5:27,Augustów 5:30, Balinka 5:40, Jastrzębna 5:44, Ostrowie Biebrzańskie 5:48, Kamienna Nowa 5:52, Dąbrowa Białostocka 6:00, Różanystok 6:04, Sidra 6:12, Racewo 6:18, Gliniszcze 6:22, Sokółka 6:30, Geniusze 6:35, Rozedranka 6:40, Machnacz 6:50, Czarna Białostocka 6:54, Wólka Ratowiecka 6:58, Czarny Blok 7:02, Wasilków 7:08

Szepietowo 06:29 - Białystok 07:19

Peron III, Tor 1, kursuje: poniedziałki - piątki oprócz 17.IV, 1.V, 3.V

Szepietowo 6:29, Szymbory 6:33, Jabłoń Kościelna 6:37, Racibory 6:41, Zdrody Nowe 6:45, Łapy Osse 6:49, Łapy 6:53, Uhowo 6:56, Bojary 7:00, Baciuty 7:03, Trypucie 7:07, Niewodnica 7:10, Klepacze 7:13, Białystok Wiadukt 7:15

Ełk 05:48 - Białystok 07:29

Peron I, Tor 4, kursuje: 11 XII, 18 XII, 25 XII, poniedziałki - soboty

Ełk 5:48, Ełk Szyba Wschód 5:52, Lipińskie Małe 5:58, Prostki 6:03, Grajewo 6:08, Ruda 6:15,Podlasek 6:19, Osowiec 6:36, Goniądz 6:41, Mońki 6:48, Czechowizna 6:53, Zastocze 6:58, Knyszyn 7:02, Borsukówka 7:08, Dobrzyniewo Duże 7:13, Fasty 7:16, Białystok Bacieczki 7:21, Białystok, Starosielce 7:25

Czeremcha 05:00 BUS- Białystok 07:30

Peron IV, Tor 7

Czeremcha 4:58, Kleszczele 5:07, Suchowolce 5:16, Gregorowce 5:23, Podbiele 5:28, Lewki 5:34, Bielsk Podlaski 5:44, Rajsk 5:58, Strabla 6:12, Zimnochy 6:28, Hołówki Duże 6:43, Lewickie 6:56, Białystok Stadion 7:14

Szepietowo 07:29 - Białystok 08:21

Peron III, Tor 1

Szepietowo 7:29, Szymbory 7:33, Jabłoń Kościelna 7:37, Racibory 7:42, Zdrody Nowe 7:46, ŁapyOsse 7:51, Łapy 7:54, Uhowo 7:57, Bojary 8:01, Baciuty 8:05, Trypucie 8:09, Niewodnica 8:11, Klepacze 8:15, Białystok Wiadukt 8:17

Kuźnica Białostocka 07:23 Białystok 08:23

Peron III, Tor 3,  poniedziałki - piątki,  oprócz 17.IV, 1.V, 3.V;

Kuźnica Białostocka 07:30, Czuprynowo 7:35, Kundzin 7:39, Sokółka 7:46, Geniusze 7:51, Rozedranka 7:56, Machnacz 8:00, Czarna Białostocka 8:04, Wólka Ratowiecka 8:08, Czarny Blok 8:12, Wasilków 8:17

Suwałki 06:46 - Białystok 08:34

Peron II, Tor 2, kursuje poniedziałki - soboty, oprócz 17.IV

Suwałki 6:54, Augustów 7:09, Dąbrowa Białostocka 7:34, Sokółka 7:58, Czarna Białostocka 8:15

Łódź Fabryczna 4:55 - Białystok 08:47

Peron III, Tor 1,  poniedziałki - soboty, 14.IV-3.V , 4-6.V; 8.V; 15-19 oprócz 17 IV; 9-13 V; 20 V; 22 V-10 VI

Łódź Fabryczna 5:06, Łódź Widzew 5:04, Koluszki 5:17, Skierniewice 5:38, Żyrardów 5:52, Warszawa Zachodnia 6:15, Warszawa Centralna 6:25, Warszawa Wschodnia 6:43, Tłuszcz 7:17, Małkinia 7:50, Czyżew 8:05, Szepietowo 8:15, Łapy 8:31

Czeremcha 06:51 BUS - Białystok 09:20

Peron IV,  kursuje poniedziałki - piątki, oprócz  17.IV, 1.V, 3.V;

Czeremcha 6:51, Kleszczele 7:01, Suchowolce 7:10, Gregorowce 7:17, Podbiele 7:22, Lewki 7:28,Bielsk Podlaski 7:42, Rajsk 7:51, Strabla 8:01, Zimnochy 8:09, Hołówki Duże 8:13, Lewickie 8:21, Białystok Stadion 8:31

Kraków Główny 04:56 - Białystok 10:06

Peron III, Tor 1,

Kraków Główny 4:56, Miechów 5:26, Włoszczowa Północ 6:03, Opoczno Południe 6:36, Warszawa Zachodnia 7:34, Warszawa Centralna 7:42, Warszawa Wschodnia 7:52, Tłuszcz 8:29, Małkinia 9:06, Czyżew 9:22, Szepietowo 9:33, Łapy 9:50

Suwałki 08:02 - Białystok 10:17

Peron IV, Tor 5,  poniedziałki - soboty, oprócz 17.IV, 1.V, 3.V;

Suwałki 5:02, Płociczno koło Suwałk 8:09, Szczepki 8:16, Blizna 8:23, Augustów Port 8:28, Augustów 8:30, Balinka 8:40, Jastrzębna 8:44, Ostrowie Biebrzańskie 8:49, Kamienna Nowa 8:53, Dąbrowa Białostocka 9:00, Różanystok 9:04, Sidra 9:12, Racewo 9:18, Gliniszcze 9:22, Sokółka 9:29, Geniusze 9:34, Rozedranka 9:49, Machnacz 9:53, Czarna Białostocka 9:57, Wólka Ratowiecka 10:01, Czarny Blok 10:05, Wasilków 10:11

Kraków Główny 04:56 - Białystok 10:20

Peron III, Tor 1, kursuje 14 IV-10 VI;

Kraków Główny 4:56, Miechów 5:26, Włoszczowa Północ 6:03, Opoczno Południe 6:36, Warszawa Zachodnia 7:34, Warszawa Centralna 7:42, Warszawa Wschodnia 7:52, Tłuszcz 8:29, Małkinia 9:15, Czyżew 9:36, Szepietowo 9:47, Łapy 10:04

Szepietowo 10:20 - Białystok 11:10

Peron III, Tor 1, kursuje: 2.I - 10.III poniedziałki - piątki, oprócz  6.I.

Szepietowo 10:20, Szymbory 10:24, Jabłoń Kościelna 10:28, Racibory 10:32, Zdrody Nowe 10:36,Łapy Osse 10:40, Łapy 10:44, Uhowo 10:47, Bojary 10:51, Baciuty 10:54, Trypucie 10:58, Niewodnica 11:01, Klepacze 11:04, Białystok Wiadukt 11:06

Czeremcha 09:55 - Białystok 11:30

Peron IV, Tor 7, kursuje: 2.I - 11.III,  poniedziałki - soboty

Czeremcha 9:55, Kleszczele 10:02, Suchowolce 10:11, Gregorowce 10:18, Podbiele 10:23,Lewki 10:29, Bielsk Podlaski 10:34, Rajsk 10:43, Strabla 10:53, Zimnochy 11:01, Hołówki Duże 11:05, Lewickie 11:13, Białystok Stadion 11:23

Łapy 11:32- Białystok 11:58

Peron III, Tor 1, kursuje: 2.I - 11.III,  poniedziałki - soboty

Łapy 11:32, Uhowo 11:35, Bojary 11:39, Baciuty 11:42, Trypucie 11:46, Niewodnica 11:49,Klepacze 11:52, Białystok Wiadukt 11:54

Łódź Fabryczna 08:32 - Białystok 12:14

Peron III, Tor 3,

Łódź Fabryczna 8:32, Łódź Widzew 8:38, Koluszki 8:50, Skierniewice 9:09, Żyrardów 9:22,Warszawa Zachodnia 9:46, Warszawa Centralna 10:05, Warszawa Wschodnia 10:13, Tłuszcz 10:45, Małkinia 11:16, Czyżew 11:31, Szepietowo 11:42, Łapy 11:58

Kaunas 09:15 - Białystok 12:53

Peron III, Tor 3, kursuje: 11-31.XII,  poniedziałki, soboty i niedziele

Kaunas 9:15, Kazlu Ruda 9:52, Marijampole 10:16, Trakiszki 10:14, Suwałki 11:05, Augustów 11:27,Dąbrowa Białostocka 12:00, Sokółka 12:23, Czarna Białostocka 12:37

Kaunas 09:00 - Białystok 13:01

Peron III, Tor 3, kursuje: 1.I-11.III,  poniedziałki, soboty i niedziele

Kaunas 9:00, Kazlu Ruda 9:37, Marijampole 10:03, Trakiszki 10:14, Suwałki 10:51, Augustów 11:24, Dąbrowa Białostocka 12:00, Sokółka 12:23, Czarna Białostocka 12:45

Ełk 12:06 - Białystok 1352

Peron I, Tor 4, kursuje: 2.I-10.III,  poniedziałki - piątki oprócz 6.I 

Ełk 12:06, Ełk Szyba Wschód 12:09, Lipińskie Małe 12:15, Prostki 12:20, Grajewo 12:26, Ruda 12:33,Podlasek 12:36, Osowiec 12:46, Goniądz 12:50, Mońki 13:05, Czechowizna 13:10, Zastocze 13:15, Knyszyn 13:19, Borsukówka 13:25, Dobrzyniewo Duże 13:30, Fasty 13:33, Białystok Bacieczki 13:44, Białystok Starosielce 13:48

Wrocław Główny 06:51 - Białystok 14:08

Peron III, Tor 3kursuje: poniedziałki - piątki, oprócz 25.XII o 1.I

Wrocław Główny 6:51, Wrocław Mikołajów 6:57, Wrocław Nadodrze 7:02, Oleśnica Rataje 7:22,Odolanów 8:03, Ostrów Wielkopolski 8:18, Kalisz 8:35, Sieradz 9:07, Zduńska Wola 9:19,Pabianice 9:43, Łódź Pabianicka 9:58, Łódź Chojny 10:03, Łódź Dąbrowa 10:07, Łódź Widzew 10:14,Koluszki 10:26, Skierniewice 10:45, Żyrardów 10:58, Warszawa Zachodnia 11:22, WarszawaCentralna 11:58, Warszawa Wschodnia 12:07, Tłuszcz 12:39, Małkinia 13:10, Czyżew 13:25,
Szepietowo 13:36, Łapy 13:52

Gdynia Główna 07:42 - Białystok 14:19

Peron III, Tor 3kursuje: poniedziałki - niedziele, oprócz 25.XII o 1.I

Gdynia Główna 7:42, Sopot 7:51, Gdańsk Oliwa 7:55, Gdańsk Wrzeszcz 8:00, GdańskGłówny 8:08, Tczew 8:28, Malbork 8:42, Elbląg 9:01, Pasłęk 9:18, Morąg 9:43, Olsztyn Zachodni 10:19, Olsztyn Główny 10:40, Korsze 11:30, Kętrzyn 11:51, Giżycko 12:16, Ełk 13:05, Grajewo 13:20,Osowiec 13:38, Mońki 13:48, Białystok Starosielce 14:15

Kuźnica Białostocka 13:42 - Białystok 14:35

Peron II, Tor 2, kursuje: 2.I-11.III,  poniedziałki - soboty 

Kuźnica Białostocka 13:42, Czuprynowo 13:47, Kundzin 13:51, Sokółka 13:58, Geniusze 14:03, Rozedranka 14:08, Machnacz 14:12, Czarna Białostocka 14:16, Wólka Ratowiecka 14:20, Czarny Blok 14:24, Wasilków 14:29

Szepietowo 13:48 - Białystok 14:38

Peron III, Tor 1, kursuje: 11.XII-8.I

Szepietowo 13:48, Szymbory 13:52, Jabłoń Kościelna 13:56, Racibory 14:00, Zdrody Nowe 14:04,Łapy Osse 14:08, Łapy 14:12, Uhowo 14:15, Bojary 14:19, Baciuty 14:22, Trypucie 14:26, Niewodnica 14:29, Klepacze 14:32, Białystok Wiadukt 14:34

Szepietowo 14:26 - Białystok 15:16

Peron III, Tor 3, kursuje: 9.I-11.III

Szepietowo 14:26, Szymbory 14:30, Jabłoń Kościelna 14:34, Racibory 14:38, Zdrody Nowe 14:42,Łapy Osse 14:46, Łapy 14:50, Uhowo 14:53, Bojary 14:57, Baciuty 15:01, Trypucie 15:05, Niewodnica 15:07, Klepacze 15:11, Białystok Wiadukt 15:13

Suwałki 13:38 - Białystok 15:52

Peron IV, Tor 7, kursuje: 1.I-11.III

Suwałki 13:38, Płociczno koło Suwałk 13:45, Szczepki 13:52, Blizna 13:58, Augustów Port 14:03,Augustów 14:05, Balinka 14:15, Jastrzębna 14:19, Ostrowie Biebrzańskie 14:24, Kamienna Nowa 14:28,Dąbrowa Białostocka 14:35, Różanystok 14:39, Sidra 14:47, Racewo 14:53, Gliniszcze 14:57,Sokółka 15:05, Geniusze 15:10, Rozedranka 15:23, Machnacz 15:28, Czarna Białostocka 15:32, Wólka Ratowiecka 15:36, Czarny Blok 15:40, Wasilków 15:45

Ełk 14:17- Białystok 15:55

Peron I, Tor 4

Ełk 15:55, Ełk Szyba Wschód 14:21, Lipińskie Małe 14:26, Prostki 14:31, Grajewo 14:44, Ruda 14:50,Podlasek 14:54, Osowiec 15:04, Goniądz 15:09, Mońki 15:15, Czechowizna 15:21, Zastocze 15:25,Knyszyn 15:29, Borsukówka 15:35, Dobrzyniewo Duże 15:40, Fasty 15:43, Białystok Bacieczki 15:47, Białystok Starosielce 15:51

Łódź Fabryczna 12:22 - Białystok 15:55

Peron III, Tor 1

Łódź Fabryczna 12:22, Łódź Widzew 12:28, Koluszki 12:40, Skierniewice 12:59,Żyrardów 13:12, Warszawa Zachodnia 13:36, Warszawa Centralna 14:00, WarszawaWschodnia 14:08, Tłuszcz 14:40, Małkinia 15:11, Czyżew 15:26, Szepietowo 15:37, Łapy 15:53

Szepietowo 15:49 - Białystok 16:38

Peron III, Tor 1, kursuje: 2.I - 10.III, poniedziałek - piątek oprócz 6.I

Szepietowo 15:49, Szymbory 15:53, Jabłoń Kościelna 15:57, Racibory 16:01, Zdrody Nowe 16:05,Łapy Osse 16:09, Łapy 16:13, Uhowo 16:16, Bojary 16:20, Baciuty 16:23, Trypucie 16:27, Niewodnica 16:30, Klepacze 16:33, Białystok Wiadukt 16:35

Czeremcha 15:25 - Białystok 17:07

Peron IV, Tor 7

Czeremcha 15:25, Kleszczele 15:32, Suchowolce 15:41, Gregorowce 15:48, Podbiele 15:53,Lewki 15:59, Bielsk Podlaski 16:04, Rajsk 16:13, Strabla 16:23, Zimnochy 16:31, Hołówki Duże 16:35,
Lewickie 16:50, Białystok Stadion 17:00

Grodno 16:31 - Białystok 17:11

Peron II, Tor 2

Grodno 16:31, (MP->TLK) Kuźnica Białostocka 16:25

Warszawa Zachodnia 14:51 - Białystok 17:19

Peron III, Tor 1, kursuje: poniedziałki - piątki i niedziele oprócz 25.XII i 6.I

Warszawa Zachodnia 14:51, Warszawa Centralna 15:10, Warszawa Wschodnia 15:18, Tłuszcz 15:51, Małkinia 16:22, Czyżew 16:37, Szepietowo 16:47, Łapy 17:03

Suwałki 15:37 - Białystok 17:33

Peron IV, Tor 5

Suwałki 15:37, Augustów 16:00, Dąbrowa Białostocka 16:25, Sokółka 16:51, Czarna Białostocka 17:15

Szepietowo 17:01 - Białystok 17:51

Peron III, Tor 3

Szepietowo 17:01, Szymbory 17:05, Jabłoń Kościelna 17:09, Racibory 17:13, Zdrody Nowe 17:17,Łapy Osse 17:21, Łapy 17:25, Uhowo 17:28, Bojary 17:32, Baciuty 17:35, Trypucie 17:39, Niewodnica 17:42, Klepacze 17:45, Białystok Wiadukt 17:47

Ełk 16:20- Białystok 17:55

Peron I, Tor 4, kursuje 11.XII - 6.I, 7.I - 11.III poniedziałek - piątek i niedziela; 

Ełk 16:20, Ełk Szyba Wschód 16:23, Lipińskie Małe 16:29, Prostki 16:34, Grajewo 16:41, Ruda 16:48,Podlasek 16:52, Osowiec 17:01, Goniądz 17:06, Mońki 17:13, Czechowizna 17:19, Zastocze 17:23,Knyszyn 17:27, Borsukówka 17:33, Dobrzyniewo Duże 17:39, Fasty 17:42, Białystok Bacieczki 17:46, Białystok Starosielce 17:50

Bielsko-Biała Główna 11:06 - Białystok 18:09

Peron III, Tor 1, kursuje: 11-16.XII

Bielsko-Biała Główna 11:06, Czechowice-Dziedzice 11:18, Pszczyna 11:27, Tychy 11:39,Katowice Ligota 11:48, Katowice 12:24, Sosnowiec Główny 12:33, Będzin Miasto 12:39, DąbrowaGórnicza 12:44, Zawiercie 13:01, Myszków 13:10, Częstochowa 13:34, Radomsko 13:59, PiotrkówTrybunalski 14:26, Koluszki 14:50, Skierniewice 15:09, Żyrardów 15:21, Warszawa Zachodnia 15:46,Warszawa Centralna 16:00, Warszawa Wschodnia 16:08, Tłuszcz 16:40, Małkinia 17:11, Czyżew 17:26, Szepietowo 17:37, Łapy 17:53

Bielsko-Biała Główna 11:31 - Białystok 18:09

Peron III, Tor 1, kursuje: 17.XII - 11.III, poniedziałek - sobota oprócz 26 XII i 7.I.

Bielsko-Biała Główna 11:31, Czechowice-Dziedzice 11:43, Pszczyna 11:52, Tychy 12:04,Katowice Ligota 12:13, Katowice 12:24, Sosnowiec Główny 12:33, Będzin Miasto 12:39, Dąbrowa Górnicza 12:44, Zawiercie 13:01, Myszków 13:10, Częstochowa 13:34, Radomsko 13:59, Piotrków Trybunalski 14:26, Koluszki 14:50, Skierniewice 15:09, Żyrardów 15:21, Warszawa Zachodnia 15:46, Warszawa Centralna 16:00, Warszawa Wschodnia 16:08, Tłuszcz 16:40, Małkinia 17:11, Czyżew 17:26, Szepietowo 17:37, Łapy 17:53

Kuźnica Białostocka 17:18 - Białystok 18:12

Peron IV, Tor 5, kursuje poniedziałek - piątek i niedziela; 

Kuźnica Białostocka 17:18, Czuprynowo 17:23, Kundzin 17:28, Sokółka 17:35, Geniusze 17:40, Rozedranka 17:45, Machnacz 17:49, Czarna Białostocka 17:53, Wólka Ratowiecka 17:57, Czarny Blok 18:01, Wasilków 18:06

Wrocław Główny 8:00 - Białystok 18:45

Peron I, Tor 4, kursuje poniedziałek - niedziela oprócz 25 XII 

Wrocław Główny 8:00, Wrocław Mikołajów 8:06, Oborniki Śląskie 8:21, Żmigród 8:35,Rawicz 8:47, Leszno 9:11, Kościan 9:35, Poznań Główny 10:41, Gniezno 11:16, Mogilno 11:35, Inowrocław 11:55, Toruń Główny 12:22, Toruń Miasto 12:26, Toruń Wschodni 12:31, Kowalewo Pomorskie 12:50, Wąbrzeźno 13:01, Jabłonowo Pomorskie 13:14, Iława Główna 13:48, Ostróda 14:09, Olsztyn Zachodni 14:35, Olsztyn Główny 14:58, Korsze 15:49, Kętrzyn 16:20, Giżycko 16:47, Ełk 17:28, Grajewo 17:45, Osowiec 18:03, Mońki 18:13, Białystok Starosielce 18:40

Szepietowo 17:58 - Białystok 18:51

Peron III, Tor 1, kursuje poniedziałek - piątek oprócz 25.XII i 6.I

Szepietowo 17:58, Szymbory 18:03, Jabłoń Kościelna 18:06, Racibory 18:11, Zdrody Nowe 18:16,Łapy Osse 18:20, Łapy 18:24, Uhowo 18:27, Bojary 18:31, Baciuty 18:34, Trypucie 18:38, Niewodnica 18:41, Klepacze 18:45, Białystok Wiadukt 18:47

Wrocław Główny 10:41 - Białystok 19:13

Peron III, Tor 3, kursuje poniedziałek - niedziela oprócz 25 XII 

Szczecin Główny 10:41, Szczecin Dąbie 10:55, Stargard 11:14, Choszczno 11:38,Dobiegniew 12:00, Krzyż 12:16, Wronki 12:37, Szamotuły 12:50, Poznań Główny 13:33, Swarzędz 13:45, Września 14:09, Konin 14:38, Koło 14:56, Kutno 15:24, Łowicz Główny 15:48, Sochaczew 16:03, Warszawa Zachodnia 16:37, Warszawa Centralna 17:00, Warszawa Wschodnia 17:08, Tłuszcz 17:43, Małkinia 18:14, Czyżew 18:30, Szepietowo 18:41, Łapy 18:57

Suwałki 17:39 - Białystok 19:56

Peron IV, Tor 5, kursuje poniedziałek - piątek oprócz 25.XII i 6.I

Suwałki 17:39, Płociczno koło Suwałk 17:46, Szczepki 17:53, Blizna 17:59, Augustów Port 18:04,Augustów 18:07, Balinka 18:17, Jastrzębna 18:21, Ostrowie Biebrzańskie 18:25, Kamienna Nowa 18:29,Dąbrowa Białostocka 18:37, Różanystok 18:41, Sidra 18:50, Racewo 18:56, Gliniszcze 19:00, Sokółka 19:18, Geniusze 19:23, Rozedranka 19:28, Machnacz 19:32, Czarna Białostocka 19:36, Wólka
Ratowiecka 19:40, Czarny Blok 19:44, Wasilków 19:50

Grajewo 18:41 - Białystok 19:58

Peron I, Tor 4, kursuje: 2.I - 10.III poniedziałek - piątek oprócz 6.I

Grajewo 18:41, Ruda 18:48, Podlasek 18:51, Osowiec 19:01, Goniądz 19:05, Mońki 19:18,Czechowizna 19:23, Zastocze 19:28, Knyszyn 19:32, Borsukówka 19:38, Dobrzyniewo Duże 19:43, Fasty 19:46, Białystok Bacieczki 19:50, Białystok Starosielce 19:54

Łódź Fabryczna 16:22 - Białystok 20:34

Peron III, Tor 3, kursuje poniedziałek - piątkek i niedziela oprócz 25 XII 

Łódź Fabryczna 16:22, Łódź Widzew 16:29, Koluszki 16:42, Skierniewice 17:05,Żyrardów 17:19, Warszawa Zachodnia 17:44, Warszawa Centralna 18:25, Warszawa Wschodnia 18:33, Tłuszcz 19:05, Małkinia 19:36, Czyżew 19:51, Szepietowo 20:02, Łapy 20:18

Kuźnica Białostocka 19:44 - Białystok 20:37

Peron IV, Tor 7, kursuje: 2.I - 10.III poniedziałek - piątek oprócz 6.I

Kuźnica Białostocka 19:44, Czuprynowo 19:49, Kundzin 19:54, Sokółka 20:00, Geniusze 20:05, Rozedranka 20:10, Machnacz 20:14, Czarna Białostocka 20:18, Wólka Ratowiecka 20:22, Czarny Blok 20:26, Wasilków 20:31

Kaunas 17:17 - Białystok 20:53

Peron IV, Tor 5, kursuje: sobota i piątek

Kaunas 17:17, Kazlu Ruda 17:54, Marijampole 18:18, Trakiszki 18:26, Suwałki 19:07, Augustów 19:29, Dąbrowa Białostocka 19:53, Sokółka 20:16, Czarna Białostocka 20:38

Szepietowo 20:20 - Białystok 21:09

Peron III, Tor 3, kursuje: poniedziałek - piątek, niedziela; 1.I - 11.III

Szepietowo 20:20, Szymbory 20:24, Jabłoń Kościelna 20:28, Racibory 20:32, Zdrody Nowe 20:36,Łapy Osse 20:40, Łapy 20:44, Uhowo 20:47, Bojary 20:51, Baciuty 20:54, Trypucie 20:58, Niewodnica 21:01, Klepacze 21:04, Białystok Wiadukt 21:06

Jelenia Góra 13:05 - Białystok 22:11

Peron III, Tor 3, kursuje poniedziałek -  niedziela oprócz 25 XII 

Jelenia Góra 13:05, Janowice Wielkie 13:17, Marciszów 13:25, Sędzisław 13:31, Boguszów-Gorce 13:42, Wałbrzych Główny 13:51, Wałbrzych Miasto 14:01, Świebodzice 14:15, Jaworzyna Śląska 14:24, Kąty Wrocławskie 14:42, Wrocław Główny 15:22, Wrocław Mikołajów 15:28, Wrocław Nadodrze 15:34, Oleśnica Rataje 15:54, Odolanów 16:36, Ostrów Wielkopolski 16:47, Kalisz 17:05, Sieradz 17:36, Zduńska Wola 17:47, Pabianice 18:11, Łódź Pabianicka 18:27, Łódź
Chojny 18:31, Łódź Dąbrowa 18:35, Łódź Widzew 18:43, Koluszki 18:55, Skierniewice 19:14, Żyrardów 19:26, Warszawa Zachodnia 19:46, Warszawa Centralna 20:00, Warszawa Wschodnia 20:09, Tłuszcz 20:42, Małkinia 21:13, Czyżew 21:28, Szepietowo 21:39, Łapy 21:55

Szczecin Główny 11:09 - Białystok 22:32

Peron I, Tor 4, kursuje 11.XII - 4.III

Szczecin Główny 11:09, Szczecin Dąbie 11:23, Stargard 11:43, Chociwel 12:01, Runowo Pomorskie 12:13, Łobez 12:23, Świdwin 12:38, Białogard 13:01, Koszalin 13:18, Sławno 13:44, Słupsk 14:02, Lębork 14:33, Wejherowo 14:56, Rumia 15:07, Gdynia Główna 15:36, Sopot 15:45, Gdańsk Oliwa 15:49, Gdańsk Wrzeszcz 15:55, Gdańsk Główny 16:06, Tczew 16:27, Malbork 16:46, Elbląg 17:08, Pasłęk 17:25, Morąg 17:51, Olsztyn Zachodni 18:44, Olsztyn Główny 19:03, Korsze 19:53, Kętrzyn 20:13, Giżycko 20:38, Ełk 21:18, Grajewo 21:32, Osowiec 21:50, Mońki 22:01, Białystok Starosielce 22:28

Szczecin Główny 11:00 - Białystok 22:32

Peron I, Tor 4, kursuje 5 - 11.III

Szczecin Główny 11:00, Szczecin Dąbie 11:14, Stargard 11:43, Chociwel 12:01, Runowo Pomorskie 12:13, Łobez 12:23, Świdwin 12:38, Białogard 13:01, Koszalin 13:18, Sławno 13:44, Słupsk 14:02, Lębork 14:33, Wejherowo 14:56, Rumia 15:07, Gdynia Główna 15:36, Sopot 15:45, Gdańsk Oliwa 15:49, Gdańsk Wrzeszcz 15:55, Gdańsk Główny 16:06, Tczew 16:27, Malbork 16:46, Elbląg 17:08, Pasłęk 17:25, Morąg 17:51, Olsztyn Zachodni 18:44, Olsztyn Główny 19:03, Korsze 19:53, Kętrzyn 20:13, Giżycko 20:38, Ełk 21:18, Grajewo 21:32, Osowiec 21:50, Mońki 22:01, Białystok Starosielce 22:28